Beta RR 125 Motard
Beta RR 125 Motard to motocykl sportowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
123 ccm
Masa
110 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 125 Motard |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni 5NH1 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Moriyama F5HH |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, double Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks, Ø 41mm |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single Ø 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single Ø 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/80 - 17 |
| Opona tylna | 130/80 - 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 920 mm |
| Masa | 110 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.7 L / 5.7 L |
| Prędkość maks. | 95.2 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | SAE 15W/50 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 1.2 L / 1.1 L |
| Spark Plug | NGK R CR7 HSA |
| Primary Drive | 20:68 |
| Secondary Drive | 14:50 |
| Front Wheel | 1.6 x 17 |
| Rear Wheel | 1.85 x 17 |
| Prześwit | 310 mm |
| Footrest Height | 378 mm |
| Fuel Reserve | 1.0 L / 1.1 L |
| Standing¼Mile | 12.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 95.2 km/h / 59 mph |
| Kolory | Blue, Black |