Beta RR 250 Enduro
Beta RR 250 Enduro to motocykl sportowy o pojemności skokowej 250 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 117.5 kg.
Lata produkcji
2007-10
Pojemność
250 ccm
Masa
117.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 250 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 250 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 56.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 37 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | DC-CDI without trembler with variable ignition timing, Kokusan type |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny start |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above the exhaust port |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi hydrauliczna USD fork, 45 mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with progressive compound lever |
| Hamulce przednie | Single 255 mm Ø Tarcza, 2 pływająca piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 1 pływająca piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm |
| Masa | 117.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Forced with 2 oil pumps |
|---|---|
| Spark Plug | NGK DCPR 8 E |
| Gear Ratios | 1st 14:38 / 2nd 16:36 / 3rd 19:34 / 4th 21:32 / 5th 23:30 / 6th 22:25 |
| Primary Drive | 33/76 |
| Wheels | Alloy, laced spokes |
| Front Wheel | 1.60 x 21 |
| Rear Wheel | 2.15 x 18 |
| Prześwit | 320 mm |
| Footrest Height | 405 mm |
| Fuel Reserve | 1.0 L / 1.1 L |