Beta RR 350 4T Enduro
Beta RR 350 4T Enduro to motocykl sportowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy with counter, Wał kardanowy, DOHC. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
349 ccm
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy with counter, Wał kardanowy, DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 350 4T Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy with counter, Wał kardanowy, DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 57.4 mm |
| Stopień sprężania | 13.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, forced by pump |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | DC-CDI with variable ignition timing, Kokusan |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above exhaust port. Air filter access from the side |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm Ø Sachs USD fork, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia, TFX technology, 11.4 in wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | Sachs shock w/regulowane tłumienie odbicia and hi/low speed tłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single wave Ø 260 mm tarcza pływająca, 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm / 37.0 |
| Masa | 114 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.4 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK LKAR 8A-9 |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st 12:31 / 2nd 15:28 / 3rd 19:28 / 4th 20:24 / 5th 27:27 / 6th 28:24 |
| Primary Drive | 28:76 |
| Front Wheel | 1.60 x 21 |
| Rear Wheel | 2.15 x 18 |
| Prześwit | 320 mm |
| Footrest Height | 413 mm |
| Fuel Reserve | 1.5 L / 1.5 L |