Beta RR 390 4T Enduro
Beta RR 390 4T Enduro to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy with counter, Wał kardanowy, DOHC, 4 valve. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
2015
Masa
112 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy with counter, Wał kardanowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 390 4T Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy with counter, Wał kardanowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, forced by pump |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX39 |
| Układ zapłonowy | AC-CDI, Kokusan |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above exhaust port. Air filter access from the side |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm Ø Sachs USD fork, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia, TFX technology |
| Zawieszenie tylne | Sachs shock w/regulowane tłumienie odbicia and hi/low speed tłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single wave Ø 260 mm tarcza pływająca, 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm / 37.0 |
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.0 L / 7.9 L |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK LKAR 8A-9 |
|---|---|
| Primary Drive | 28:76 |
| Front Wheel | 1.60 x 21 |
| Rear Wheel | 2.15 x 18 |
| Prześwit | 320 mm |
| Footrest Height | 413 mm |
| Fuel Reserve | 1.3 L / 1.1 L |