Beta RR 400 Enduro
Beta RR 400 Enduro to motocykl sportowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 117, 5 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
398 ccm
Masa
117, 5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 400 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 56.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 39 |
| Układ zapłonowy | DC-CDI without trembler with variable ignition timing, Kokusan type |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above the exhaust port |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna USD fork, 45 mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with progressive compound lever |
| Hamulce przednie | Single 255 mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 940 mm |
|---|---|
| Masa | 117, 5 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Alloy, laced spokes |
|---|---|
| Front Wheel | 1.60 x 21 |
| Rear Wheel | 2.15 x 18 |
| Prześwit | 320 mm |
| Review | Moto.it |