Beta RR 400 Motard
Beta RR 400 Motard to motocykl sportowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 11.4 KM przy 3500 obr./min. Masa: 123 kg.
Lata produkcji
2009-10
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
11.4 KM przy 3500 obr./min
Masa
123 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 400 Motard |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 89 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 39 |
| Układ zapłonowy | DC-CDI without trembler with variable ignition timing, Kokusan type |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 11.4 KM przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above the exhaust port |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi hydrauliczna USD fork, Ø 45 mm |
| Zawieszenie tylne | Sachs mono shock, napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping regulowane |
| Hamulce przednie | Single Ø 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1487 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm |
| Masa | 123 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 5AH |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st 14:34 / 2nd 17:31 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 24:23 / 6th 26:21 |
| Primary Ratio | 33:76 |
| Secondary Ratio | 15:45 |
| Front Rim | 3.50 x 17 |
| Rear Rim | 4.25 x 17 |
| Prześwit | 280 mm |
| GVWR | 286 kg |
| Kolory | White/Red |