Beta RR 450 Enduro
Beta RR 450 Enduro to motocykl sportowy o pojemności skokowej 448 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2009-10
Pojemność
448 ccm
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 450 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 448 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.95:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 39 |
| Układ zapłonowy | DC-CDI without trembler with variable ignition timing, Kokusan type |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above the exhaust port |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna USD fork, Ø 45mm |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with progressive compound lever |
| Hamulce przednie | Single Ø 260 mm tarcza pływająca, 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Forced, 2 oil pumps |
|---|---|
| Engine Oil | 15W-50 |
| Pojemność oleju | 0.8 L / 0.8 L |
| Spark Plug | NGK LKAR 8A-9 |
| Gear Ratios | 1st 12:31 / 2nd 15:28 / 3rd 19:28 / 4th 20:24 / 5th 27:27 / 6th 28:24 |
| Primary Drive | 33/76 |
| Front Wheel | 1.60 x 21 |
| Rear Wheel | 2.15 x 18 |
| Prześwit | 320 mm |
| Footrest Height | 413 mm |
| Fuel Reserve | 1 L / 1.1 L |