Beta RR 450 Motard
Beta RR 450 Motard to motocykl sportowy o pojemności skokowej 448 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
448 ccm
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 450 Motard |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 448 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.95:1 |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 39 |
| Układ zapłonowy | DC-CDI with variable ignition timing, Kokusan type |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, O-ring, Regina |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above the exhaust port |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi hydrauliczna USD fork, Ø 45 mm |
| Zawieszenie tylne | Sachs mono shock, napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping regulowane |
| Hamulce przednie | Single Ø 260 mm pływająca tarcza falista, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm tarcza falista, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1476 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 0.8 L / 0.8 L |
|---|---|
| Spark Plug | NGK LKAR 8A-9 |
| Akumulator | 12V, 5AH |
| Primary Ratio | 31:73 |
| Front Rim | 3.50 x 17 |
| Rear Rim | 4.25 x 17 |
| Prześwit | 320 mm |
| Footrest Height | 413 mm |
| Kolory | White/Red, Black |