Beta RR 525 Enduro
Beta RR 525 Enduro to motocykl sportowy o pojemności skokowej 510 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve. Masa: 115.5 kg.
Lata produkcji
2009-10
Pojemność
510 ccm
Masa
115.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 525 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 510 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 39 |
| Układ zapłonowy | DC-CDI without trembler with variable ignition timing, Kokusan type |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above the exhaust port |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna USD fork, Ø45 mm |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with progressive compound lever, 300mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single Ø255 mm tarcza pływająca, 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø240 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm |
| Masa | 115.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | 15W-40 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 1.3 L / 1.3 L |
| Spark Plug | NGK DCPR 8 E |
| Gear Ratios | 1st 14:34 / 2nd 17:31 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 24:23 / 6th 26:21 |
| Primary Ratio | 33:76 |
| Front Wheel | 1.6 x 21 |
| Rear Wheel | 2.15 x 18 |
| Prześwit | 320 mm |
| Footpeg Height | 405 mm |
| Fuel Reserve | 1 L / 1.1 L |