Beta RR 525 Motard
Beta RR 525 Motard to motocykl sportowy o pojemności skokowej 510 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve. Masa: 123 kg.
Lata produkcji
2009-10
Pojemność
510 ccm
Masa
123 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 525 Motard |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 510 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 39 |
| Układ zapłonowy | DC-CDI without trembler with variable ignition timing, Kokusan type |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above the exhaust port |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna USD fork, Ø45 mm |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with progressive compound lever, 300mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single Ø 260 mm tarcza pływająca, 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70 - 17 |
| Opona tylna | 150/60 - 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1487 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm |
| Masa | 123 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | 15W-40 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 1.3 L / 1.3 L |
| Spark Plug | NGK DCPR 8 E |
| Akumulator | 12V, 5Ah |
| Gear Ratios | 1st 14:34 / 2nd 17:31 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 24:23 / 6th 26:21 |
| Primary Ratio | 33:76 |
| Secondary Ratio | 15:45 |
| Front Wheel | 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | 4.25 x 17 |
| Prześwit | 280 mm |
| GVWR | 286 kg |
| Fuel Reserve | 1 L / 1.1 L |