Beta RS 430
Beta RS 430 to motocykl sportowy o pojemności skokowej 431 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
431 ccm
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RS 430 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 431 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 60.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.95:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX, Ø 39 mm |
| Układ zapłonowy | DC-CDI with variable ignition timing, Kokusan. |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch, DID |
Podwozie
| Rama | Lighter Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above exhaust port. Quick Air filter access from the side |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Sachs USD fork, Ø 48 mm, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia, TFX technology |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa body Sachs shock w/regulowane tłumienie odbicia and hi/low speed tłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single Ø 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.9 L / 7.9 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 0.8 L / 0.8 L |
|---|---|
| Electrical | Trail Tech Voyager GPS unit. |
| Spark Plug | NGK LKAR8A-9 |
| Gearbox Oil Capacity | 0.8 L / 0.8 L |
| Primary Ratio | 31:73 |
| Final Ratio | 15:48 |
| Prześwit | 320 mm |
| Footrest Height | 413 mm |