Beta RS 520
Beta RS 520 to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
2013
Masa
108 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RS 520 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 100 x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX Ø 39mm |
| Układ zapłonowy | DC-CDI with variable ignition timing, Kokusan. |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch, DID |
Podwozie
| Rama | Molybdenum steel with Rama podwójna kołyskowa split above exhaust port. Air filter access from the side |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Sachs USD fork, Ø 48 mm, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia, TFX technology, |
| Zawieszenie tylne | Sachs shock w/regulowane tłumienie odbicia and hi/low speed tłumienie kompresji, |
| Hamulce przednie | Single Ø 260 mm tarcza pływająca, 2 piston caliper, Nissen |
| Hamulce tylne | Single Ø 240 mm Tarcza, 1 piston caliper, Nissen |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 -1 8 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 934.7 mm |
| Masa | 108 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.9 L / 7.9 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 0.8 L / 0.8 L |
|---|---|
| Spark Plug | NGK LKAR 8A-9 |
| Gearbox Oil Capacity | 0.8 L / 0.8 L |
| Prześwit | 320 mm |
| Review | Cycle News |