Bimota 666 IE
Bimota 666 IE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 992 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 85.5 KM przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87.5 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 135 kg.
Lata produkcji
2003-4
Pojemność
992 ccm
Moc maksymalna
85.5 KM przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
87.5 Nm przy 5750 obr./min
Masa
135 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota 666 IE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-4 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 992 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, 45mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85.5 KM przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 87.5 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|
Podwozie
| Rama | Tubular Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Öhlins 43 mm upside-down w pełni regulowane lightweight fork, 120 mm travel |
| Zawieszenie tylne | Progressive cantilever linkage with fully regulowane Öhlins Amortyzator centralny, with length adjustment, 145 mm travel |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 135 kg |
|---|
Pozostałe dane
| Production | 1 unit |
|---|---|
| Drive | Łańcuch |