Bimota BBI Biposta
Bimota BBI Biposta to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 35.8 Kw / 48 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 57.9 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
35.8 Kw / 48 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
57.9 Nm przy 6000 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota BBI Biposta |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 83 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą cooloed |
| Układ zasilania | 2x 33mm Mikuni BST Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35.8 Kw / 48 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 57.9 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Tele hydrauliczna fork with 43mm stanchions and tłumienie odbicia adjustments |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator -absorber with tłumienie kompresji, tłumienie odbicia and length adjustments |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 145 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L / 4.2 gal |