Bimota BBX 300
Bimota BBX 300 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 300 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw, Keihin Gaźnik PWK 38 mm. Moc maksymalna wynosi N/a. Maksymalny moment obrotowy: N/a. Masa: 100 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
300 ccm
Moc maksymalna
N/a
Moment obrotowy
N/a
Masa
100 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw, Keihin Gaźnik PWK 38 mm
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota BBX 300 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw, Keihin Gaźnik PWK 38 mm |
|---|---|
| Pojemność | 300 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 72 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny ignition, Nożny starter |
| Moc maksymalna | N/a |
| Moment obrotowy | N/a |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Compact double-Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy Marzocchi upside-down 50 mm in diameter |
| Zawieszenie tylne | Öhlins Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 935 mm. |
|---|---|
| Masa | 100 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 liters / 2.5 gal |
Pozostałe dane
| Weelbase | 1480 mm. |
|---|