Bimota BX 450
Bimota BX 450 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 449 ccm. Jednostka napędowa: Kawasaki Czterosuw, DOHC Jednocylindrowy, 4 valves. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
449 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
117 kg
Typ silnika
Kawasaki Czterosuw, DOHC Jednocylindrowy, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota BX 450 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Kawasaki Czterosuw, DOHC Jednocylindrowy, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 449 ccm |
| Średnica x skok | 96.0 x 62.1mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital DC-CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular, Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 49mm Widelec teleskopowy Showa USD forks, tłumienie kompresji- and tłumienie odbicia-damping regulowane |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted w pełni regulowane Showa piggyback reservoir shock, new Uni-Trak Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 270mm Semi-pływająca tarcza wycięta with dual-piston Nissin caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm tarcza wycięta with single-piston Nissin caliper |
| Opona przednia | 90/100-21 57M |
| Opona tylna | 140/80-18 70M |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Arrow Exhuast |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| Final Reduction Ratio | 3.642 (51/14) |
| Wheels | Wire-spoked with tube-type aluminiowa rims |
| Front Wheel | 21 x 1.60 |
| Rear Wheel | 18 x 2.15 |
| Steering Angle | 42° to either side |
| Prześwit | 335 mm |