Bimota DB1S
Bimota DB1S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder(Ducati 750 Pantah). Moc maksymalna wynosi 63 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60.8 NM / 6.2 kgf-m / 60.7 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 160 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
63 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
60.8 NM / 6.2 kgf-m / 60.7 Nm przy 6500 obr./min
Masa
160 kg
Typ silnika
Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder(Ducati 750 Pantah)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB1S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder(Ducati 750 Pantah) |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 61.5 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 40mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | - |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 60.8 NM / 6.2 kgf-m / 60.7 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Structure made of chrome-molybdenum steel. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.7mm Widelec teleskopowy M.1.R Marzocchi with 4-way tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Rising rate linkage with Marzocchi shocks with regulowane napięcie wstępne 11 position tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas 1 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza |
| Opona przednia | 130/80 V16 |
| Opona tylna | 160/80 V18 |
Wymiary i masa
| Masa | 160 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |