Bimota DB2EF
Bimota DB2EF to motocykl drogowy o pojemności skokowej 904 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvepercylinder. Moc maksymalna wynosi 86 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 90.2 NM / 9.2 kg-m / 90.2 Nm przy 5700 obr./min.
Lata produkcji
1997
Pojemność
904 ccm
Moc maksymalna
86 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
90.2 NM / 9.2 kg-m / 90.2 Nm przy 5700 obr./min
Typ silnika
Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvepercylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB2EF |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvepercylinder |
|---|---|
| Pojemność | 904 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 38mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | - |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 86 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 90.2 NM / 9.2 kg-m / 90.2 Nm przy 5700 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Upper lattice work in round section of chrome-molybdenum steel. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Paioli Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Tubular steal swinging arm Öhlins Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2X 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 16 L. |
|---|
Pozostałe dane
| Production | 100 units, 75 with full fairings and 25 with half fairings. |
|---|