Bimota DB4 Half fairing
Bimota DB4 Half fairing to motocykl drogowy o pojemności skokowej 904 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder. Moc maksymalna wynosi 80 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 81 Nm / 8.3 kgf-m / 80.9 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
1998-99
Pojemność
904 ccm
Moc maksymalna
80 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
81 Nm / 8.3 kgf-m / 80.9 Nm przy 7000 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB4 Half fairing |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-99 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder |
|---|---|
| Pojemność | 904 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 38mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny inductive |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 80 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 81 Nm / 8.3 kgf-m / 80.9 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna fork with 43mm stanchions and napięcie wstępne adjustments |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane Amortyzator centralny absorber, Wahacz |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm. |
| Masa | 165 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 212 km/h / 131 mph |
Pozostałe dane
| Production | 264 units |
|---|---|
| FinalDrive | Łańcuch |
| Consumption Average | 5.1l/100km / 46.1 mpg |
| Standing¼Mile | 12.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 212 km/h / 131 mph |