Bimota DB4IE
Bimota DB4IE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 904 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder. Moc maksymalna wynosi 80 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 81 Nm / 8.3 kgf-m / 80.9 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
904 ccm
Moc maksymalna
80 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
81 Nm / 8.3 kgf-m / 80.9 Nm przy 7000 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB4IE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, 90°“L”twincylinder, SOHC, desmodromic2valvespercylinder |
|---|---|
| Pojemność | 904 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny inductive |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 80 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 81 Nm / 8.3 kgf-m / 80.9 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Light aluminiowa alloy pipes with oval profile |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna fork with 43mm stanchions and napięcie wstępne adjustments |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane shock absorber |
| Hamulce przednie | 2x 320mm. Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 230mm. Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm. |
| Masa | 165 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L. |