Bimota DB5E Desiderio
Bimota DB5E Desiderio to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1078 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 98 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 103 Nm / 10.5 kgf-m / 103.0 Nm.przy 5500rpm. Masa: 169 kg..
Lata produkcji
2011-13
Pojemność
1078 ccm
Moc maksymalna
98 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
103 Nm / 10.5 kgf-m / 103.0 Nm.przy 5500rpm
Masa
169 kg.
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB5E Desiderio |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-13 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1078 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Bimota Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 103 Nm / 10.5 kgf-m / 103.0 Nm.przy 5500rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular chrome-molibdenum steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD w pełni regulowane forks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 298mm. Tarczas 4 piston calipers, Brembo |
| Hamulce tylne | Single 220mm. Tarcza 2 piston caliper, Brembo |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm. |
| Masa | 169 kg. |
| Zbiornik paliwa | 16 L. |
Pozostałe dane
| Exhaust system | 2 in 1 in 2 |
|---|---|
| Masa | 169 kg. |