Bimota DB6 Delirio 1000
Bimota DB6 Delirio 1000 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 992 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 91.2 KM przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87.5 Nm / 9 Kg-m / 87.5 Nm. przy 5750 obr./min.
Lata produkcji
2008
Pojemność
992 ccm
Moc maksymalna
91.2 KM przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
87.5 Nm / 9 Kg-m / 87.5 Nm. przy 5750 obr./min
Masa
(Approx) 176.9 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB6 Delirio 1000 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 992 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, 45mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 91.2 KM przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 87.5 Nm / 9 Kg-m / 87.5 Nm. przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry multi-plate with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
Podwozie
| Rama | 25/20 mm chrome-molybdenum Rama kratownicowa stalowa with aluminiowa machined plates |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm Marzocchi upside-down with Ti, N treatmentm 120mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Straight connection with full regulowane Amortyzator centralny, 130mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/90 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm. |
| Masa | (Approx) 176.9 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 214.1 km/h / 133mph |
Pozostałe dane
| Exhaust system | 2 in 1 in 2 |
|---|---|
| Drive | Łańcuch |
| Gear Ratio | 1st 12.5:1 / 2nd 8.333:1 / 3rd 6.25:1 / 4th 5.263:1 / 5th 4.5455:1 / 6th 4:1 |
| Standing 1000 m | 23.0 sec / 206.8 km/h /128.5 mph |
| Standing¼Mile | 12.1 sec / 182.9. km/h / 113.6 mph |
| Prędkość maksymalna | 214.1 km/h / 133mph |