Bimota DB6 Delirio 1100
Bimota DB6 Delirio 1100 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1079 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 94 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 103 Nm / 10.5 kg-m / 103.0 Nm. przy 5500 obr./min.
Lata produkcji
2011
Pojemność
1079 ccm
Moc maksymalna
94 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
103 Nm / 10.5 kg-m / 103.0 Nm. przy 5500 obr./min
Masa
180 kg. lbs.
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB6 Delirio 1100 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1079 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, 45mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 94 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 103 Nm / 10.5 kg-m / 103.0 Nm. przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry multi-plate with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25/20 mm chrome-molybdenum Rama kratownicowa stalowa with aluminiowa machined plates |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm Marzocchi upside-down with Ti, N treatment 120mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Straight connection with full regulowane Amortyzator centralny, 130mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/90 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 830mm |
|---|---|
| Masa | 180 kg. lbs. |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 12.5:1 / 2nd 8.333:1 / 3rd 6.25:1 / 4th 5.263:1 / 5th 4.5455:1 / 6th 4:1 |
|---|