Bimota DB7 Black Edition
Bimota DB7 Black Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1099 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 160 KM przy 9750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 123 Nm. przy 8000 obr./min. Masa: 172 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
1099 ccm
Moc maksymalna
160 KM przy 9750 obr./min
Moment obrotowy
123 Nm. przy 8000 obr./min
Masa
172 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DB7 Black Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1099 ccm |
| Średnica x skok | 104 x 64.7mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektrycznyally controlled gasoline injection and φ60mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 160 KM przy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 123 Nm. przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plates, hydrauliczna system |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Marzocchi UD fork DLC w pełni regulowane, 120mm wheel travel. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Extreme Tech Amortyzator centralny TTX w pełni regulowane low/high speed, 120mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | 2x 320mm. Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm.Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm. |
|---|---|
| Masa | 172 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L. |
| Prędkość maks. | 260 km/h / 161.6 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 12.5:1 / 2nd 8.333:1 / 3rd 6.25:1 / 4th 5.263:1 / 5th 4.5455:1 / 6th 4:1 |
|---|---|
| Standing 0 - 100km | 3.6 sec |
| Standing 0 - 140km | 6.2 sec |
| Standing 0 - 200km | 17.6 sec |
| Acceleration60-100 km/h | 4.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 260 km/h / 161.6 mph |