Bimota DBx Concept
Bimota DBx Concept to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1078 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, Desmodromic 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 95 KM przy 7050 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 103 Nm. przy 5500 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
2013
Pojemność
1078 ccm
Moc maksymalna
95 KM przy 7050 obr./min
Moment obrotowy
103 Nm. przy 5500 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, Desmodromic 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota DBx Concept |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, Desmodromic 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1078 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa - 45 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM przy 7050 obr./min |
| Moment obrotowy | 103 Nm. przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ni, Crmo4 steel frame with aluminiowa inserts |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm Öhlins regulowane, |
| Zawieszenie tylne | Öhlins regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 300mm. Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 255mm. Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 180/55ZR -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm. |
| Masa | 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Masa | 175 kg |
|---|