Bimota HB4 Moto2
Bimota HB4 Moto2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterocylindrowy rzędowy, Czterosuw, 4 valves/cylinder, DOHC.
Lata produkcji
2010
Pojemność
600 ccm
Masa
135 kg
Typ silnika
Czterocylindrowy rzędowy, Czterosuw, 4 valves/cylinder, DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota HB4 Moto2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterocylindrowy rzędowy, Czterosuw, 4 valves/cylinder, DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 42.5 mm / 2.6 x 1.7 in. |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Paioli da |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Öhlins TTX |
| Hamulce przednie | 300mm Podwójna tarcza, Bremo |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza. |
| Opona przednia | 125/80 x 17 |
| Opona tylna | 195/65 x 17 |
Wymiary i masa
| Masa | 135 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 21 liters / 21.0 L |
Pozostałe dane
| Fuel system | Wtrysk |
|---|