Bimota SB2
Bimota SB2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 743 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 8700 obr./min. Masa: 196 kg..
Lata produkcji
1977-78
Pojemność
743 ccm
Moc maksymalna
75 KM przy 8700 obr./min
Masa
196 kg.
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota SB2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977-78 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 743 ccm |
| Średnica x skok | 69 x 56.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | 4x 29 mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | - |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 8700 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrome molybdenum steel and is extremely light, 8.5 kg |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm Ceriani Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Single Corte & Cosso shock variable napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.00-19 |
| Opona tylna | 130/80 H18 |
Wymiary i masa
| Masa | 196 kg. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L / US 3.4 gal. |
Pozostałe dane
| Production | 140 units |
|---|---|
| Max Toque | 56.9 Nm / 5.8 kg-m / 56.9 Nm. przy 8250 obr./min |
| Road Test | La.Moto 1977 |