Bimota SB7
Bimota SB7 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 132 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 82.6 Nm / 8.4 kg-f/ 61 ft-lb przy 8500 obr./min.
Lata produkcji
1994-95
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
132 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
82.6 Nm / 8.4 kg-f/ 61 ft-lb przy 8500 obr./min
Masa
228 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota SB7 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-95 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 48.7 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | TDD Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | - |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 132 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 82.6 Nm / 8.4 kg-f/ 61 ft-lb przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double Rama obwodowa beam "Straight Line Connection" (SLC).Extruded in aluminiowa, the beams join at the steering Wał kardanowy and the swing arm without joins only cast parts. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Paioli Widelec teleskopowys, bump and tłumienie odbicia regulowane |
| Zawieszenie tylne | Öhlins shock, napięcie wstępne, bump and tłumienie odbicia damping regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas Brembo 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm / 31.5 mm |
| Masa | 228 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Production | 200 units |
|---|---|
| Wheel base | 1400 mm. |
| Road Test | Motociclismo 1994 |