Bimota Tera H2
Bimota Tera H2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Four Stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 200 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 137 Nm przy 8500 obr./min. Masa: n/a.
Lata produkcji
2024
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
200 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
137 Nm przy 8500 obr./min
Masa
n/a
Typ silnika
Four Stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota Tera H2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Four Stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 200 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 137 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, return, dog-ring, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa alloy plates billet machined, with rear Wahacz mounting plate |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | aluminiowa alloy Wahacz with Öhlins TTX 36 shock absorber; hydrauliczna brake adjustment in tłumienie kompresji and return and counter-spring; hydrauliczna napięcie wstępne sprężyny with external lever.Opcjonalne: Semi-active suspension |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa alloy Wahacz with Öhlins TTX 36 shock absorber, hydrauliczna brake adjustment in tłumienie kompresji and return and counter-spring, hydrauliczna napięcie wstępne sprężyny with external lever, Opcjonalne: Semi-active suspension |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm tarcza pływającas, Brembo Stylema®, KIBS ABS |
| Hamulce tylne | 220 mm Tarcza, Brembo opposed piston caliper, KIBS ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 (58W) |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 (75W) |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 820 mm (+/- 30 mm) |
|---|---|
| Masa | n/a |
| Zbiornik paliwa | n/a |
Pozostałe dane
| Production | 250 Units |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| Gear Ratio | 1st = 3.077 (40/136), 2nd = 2.471 (42/17), 3rd = 2.045(45/22), 4th = 1.727 (38/22), 5th = 1.524(32/21), 6th = 1.480 (31/23) |
| Primary Reduction Ratio | 1.480 (74/50) |
| Final Reduction Ratio | 2.556 (46/18) |
| Front Wheel | J17M/C × MT3.50 |
| Rear Wheel | J17M/C × MT5.50 |
| Prześwit | 174 mm |
| Electronic Aids | Kawasaki Cornering Management Function (KCMF), Kawasaki Traction Control KTRC (3-MODE), Kawasaki Launch Control Mode (KLCM), Brembo Stylema Calipers, Kawasaki Intelligent anti-lock Brake System (KIBS), Kawasaki Quick Shifter (KQS) (upshift & downshift), Electronic Cruise Control, All Led Lightning, Full-Colour LCD TFT screen, Sprzęgło wspomagane z antyhoppingiem Clutch. |