Bimota Tesi 3D
Bimota Tesi 3D to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 95 KM 88 KW przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.5 Kg-m przy 4750 obr./min. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
2007 - 08
Moc maksymalna
95 KM 88 KW przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
10.5 Kg-m przy 4750 obr./min
Masa
168 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota Tesi 3D |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 - 08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 98 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Air / oil |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa Magneti, Marelli |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM 88 KW przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.5 Kg-m przy 4750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Amortyzator centralny, Pull-Rod, Extreme, Tech, fullyregulowane napięcie wstępne externalhydraulicznadevice, tłumienie kompresji, tłumienie odbicia, 115 mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, Push-Rod, Extreme, Tech, fullyregulowane napięcie wstępne, tłumienie kompresji, tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 -ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Production | Only 29 units will be produced, identified by a gold plate bearing the name of the owner |
|---|---|
| Reviews | Motorcycle-USA |