Bimota Tesi H2
Bimota Tesi H2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder, supercharger centrifugal, scroll-type. Moc maksymalna wynosi 231 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 141.7 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 207 kg.
Lata produkcji
2021
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
231 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
141.7 Nm przy 11000 obr./min
Masa
207 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder, supercharger centrifugal, scroll-type
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota Tesi H2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder, supercharger centrifugal, scroll-type |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DFI: 50 mm throttle bodies (4) with dual injection |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 231 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 141.7 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, return, dog-ring, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa alloy plates billet machined, with rear Wahacz mounting plate |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Billet aluminiowa alloy Wahacz |
| Zawieszenie tylne | Billet aluminiowa alloy Wahacz |
| Hamulce przednie | 320 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120 / 70Z R17 |
| Opona tylna | 200 / 55Z R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm (+/- 10 mm) |
| Masa | 207 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Production | 250 Units |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 4 |
| Max Power Ram Air | 242 KM przy 11500 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 3.188(51/16) / 2nd 2.526(48/19) / 3rd 2.045(45/22) / 4th 1.727 (38/22) / 5th 1.524(32/21) / 6th 1.348(31/23) |
| Primary Reduction Ratio | 1.551 (76/49) |
| Final Reduction Ratio | 2.444 (44/18) |
| Front Wheel | J17M/C × MT3.50 |
| Rear Wheel | J17M/C × MT6.00 |
| Prześwit | 140 mm |