Bimota Tesi2DMillennium
Bimota Tesi2DMillennium to motocykl drogowy o pojemności skokowej 992 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 87 KM przy 800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 84Nm / 8.6 kgf-m / 84.1 Nm. przy 5000 obr./min. Masa: 154 kg..
Lata produkcji
2004
Pojemność
992 ccm
Moc maksymalna
87 KM przy 800 obr./min
Moment obrotowy
84Nm / 8.6 kgf-m / 84.1 Nm. przy 5000 obr./min
Masa
154 kg.
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota Tesi2DMillennium |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 992 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 71.5 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Bimota, Euro1EFIinjection |
| Układ zapłonowy | - |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 87 KM przy 800 obr./min |
| Moment obrotowy | 84Nm / 8.6 kgf-m / 84.1 Nm. przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry multi-plate with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Bimota, Omega, Chassiswithdouble, Wahaczs |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressivewithdoublesystemsuspensionfullyregulowane |
| Zawieszenie tylne | Directdoublesystemsuspensionfullyregulowane |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 -ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1375 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm. |
| Masa | 154 kg. |
| Zbiornik paliwa | 13 L. |
Pozostałe dane
| Production | 25 units |
|---|