Bimota YB6 Ex-Up
Bimota YB6 Ex-Up to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1002 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, poprzecznyfourcylinder, DOHC, 5valvespercylinder.. Moc maksymalna wynosi 145 KM przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 94.1 Nm / 9.6 kg-m / 94.1 Nm.przy 9000 obr./min.
Lata produkcji
1989
Pojemność
1002 ccm
Moc maksymalna
145 KM przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
94.1 Nm / 9.6 kg-m / 94.1 Nm.przy 9000 obr./min
Typ silnika
Fourstroke, poprzecznyfourcylinder, DOHC, 5valvespercylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota YB6 Ex-Up |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, poprzecznyfourcylinder, DOHC, 5valvespercylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1002 ccm |
| Średnica x skok | 75.5x56mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4X 38mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 145 KM przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 94.1 Nm / 9.6 kg-m / 94.1 Nm.przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Two diagonal beams in section bar made of aluminiowa with internal ribbing. The cylinders are supported by plates bolted to the beams and the swing arm is made of aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 42mm Marzocchi forks, anti dive system in the left tube of the fork leg and a hydrauliczna brake in the right. tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping regulowane. regulowane by four positions |
| Zawieszenie tylne | Marzocchi single shock, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping regulowane. |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 20 L |
|---|---|
| Prędkość maks. | 269.0 km/h / 167.1 mph |
Pozostałe dane
| Production | 114 units |
|---|---|
| Max Power Rear Tyre | 127.3 KM przy 10600 obr./min |
| Dry Weight / Wet-Weight | 185 kg |
| Consumption average | 6.5 l/100km / 36.2 mpg |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.2 m / 36.0 m 43.3 ft / 118.1 ft. |
| Standing¼Mile | 10.8 sec / 201.8 km/h / 125.4 mph |
| Prędkość maksymalna | 269.0 km/h / 167.1 mph |
| Road Tests | Motociclismo, La.Moto, Moto.Revue, Moto Sprint |