Bimota YB7
Bimota YB7 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 65 KM przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 38.2 Nm / 3.9 kg-m / 38.2 Nm. przy 9500 obr./min.
Lata produkcji
1988
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
65 KM przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
38.2 Nm / 3.9 kg-m / 38.2 Nm. przy 9500 obr./min
Typ silnika
Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bimota YB7 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 40.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 38mm Mikuni |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 65 KM przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 38.2 Nm / 3.9 kg-m / 38.2 Nm. przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Two diagonal beams in section bar made of aluminiowa with internal ribbing. The cylinders are supported by plates bolted to the beams and the swing arm is made of aluminiowa. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 42mm Marzocchi M1R's external adjustment for anti-dive |
| Zawieszenie tylne | Single Öhlins shock absorber with external adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Pozostałe dane
| Production | 321 units |
|---|