BMW C
BMW C to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 9259 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nm / 1.2 kgf-m / 12.1 Nm. przy 6500 obr./min. Masa: 202 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
15 KM przy 9259 obr./min
Moment obrotowy
12 Nm / 1.2 kgf-m / 12.1 Nm. przy 6500 obr./min
Masa
202 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW C |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.4 x 50mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektrycznyalfuelinjection |
| Układ zapłonowy | BMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 9259 obr./min |
| Moment obrotowy | 12 Nm / 1.2 kgf-m / 12.1 Nm. przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel spine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telelever |
| Zawieszenie tylne | Engineswingingarm |
| Hamulce przednie | Single 220mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 225mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -13 |
| Opona tylna | 140/70 -12 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 701 mm. |
|---|---|
| Masa | 202 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L. |
| Prędkość maks. | 104.6 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Wheel Base | 1488 mm. |
|---|---|
| Average Consumption | 3.3 l/100 km 72 US mpg |
| Tank Range | 289.7 km / 180 miles |
| Standing ¼ mile | 20.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 104.6 km/h / 65 mph |