BMW C 400GT
BMW C 400GT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 350 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 Valves, with rocker arm. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 34.3 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 212 kg.
Lata produkcji
2019-
Pojemność
350 ccm
Moc maksymalna
34 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
34.3 Nm przy 6000 obr./min
Masa
212 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 Valves, with rocker arm
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW C 400GT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 Valves, with rocker arm |
|---|---|
| Pojemność | 350 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 69.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, BMS-E2 40mm throttle valve diameter |
| Rozrusznik | Elektryczny, 500 k, W |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 34.3 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal dry clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stepless CVT gearbox |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa construction with aluminiowa die cast unit |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm Widelec teleskopowys. |
| Zawieszenie tylne | Double aluminiowa Wahacz, Double spring struts, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 265mm Rigid Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR15 |
| Opona tylna | 150/70 ZR14 |
Wymiary i masa
| Masa | 212 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.8 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Closed-loop 3-way catalytic converter, emission Standardowe EU-4 |
|---|---|
| Fuel | Unleaded super 95 (ROZ), E10 compatible |
| Alternator | Three-phase generator 316 W |
| Akumulator | 12 V / 9 Ah, maintenance-free |
| Secondary Drive | Two step spur gearing |
| Wheels | aluminiowa cast wheels |
| Front Rim | 3.50 x 15 |
| Rear Rim | 4.25 x 14 |
| Steering Head Angle | 63, 6° |
| Wheel Base | 1564.5 mm |
| SeatHeight | 775 mm |
| Inside Leg Length | 1760 mm |