BMW C 400X
BMW C 400X to motocykl drogowy o pojemności skokowej 350 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 Valves, with rocker arm. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 34.3 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 204 kg.
Lata produkcji
2018-19
Pojemność
350 ccm
Moc maksymalna
34 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
34.3 Nm przy 6000 obr./min
Masa
204 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 Valves, with rocker arm
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW C 400X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 Valves, with rocker arm |
|---|---|
| Pojemność | 350 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 69.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, BMS-E2 40mm throttle valve diameter |
| Rozrusznik | Elektryczny, 500 k, W |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 34.3 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Continuously variable CVT Pasek zębaty transmission |
| Napęd końcowy | Gear reduction cog wheel pairing |
Podwozie
| Rama | Tubular spaceframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm Widelec teleskopowys. |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa double-sided swing arm, double spring strut, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2x 265mm Rigid Tarczas 4 piston caliper. |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza 1 piston caliper. |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR15 |
| Opona tylna | 150/70 ZR14 |
Wymiary i masa
| Masa | 204 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.8 L |
Pozostałe dane
| Fuel | Regular lead free (95 RON) |
|---|---|
| Alternator | 316W |
| Akumulator | 12/9 V/Ah |
| Wheels | Die-cast aluminiowa wheels |
| Front Rim | 3.50 x 15 |
| Rear Rim | 4.25 x 14 |
| Wheel Base | 1564.5 mm |
| SeatHeight | 775 mm |
| Inside Leg Length | 1760 mm |