BMW C 400X
BMW C 400X to motocykl drogowy o pojemności skokowej 350 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves, with rocker arm. Moc maksymalna wynosi 33.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 35 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 208 kg.
Lata produkcji
2025
Pojemność
350 ccm
Moc maksymalna
33.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
35 Nm przy 5750 obr./min
Masa
208 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves, with rocker arm
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW C 400X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves, with rocker arm |
|---|---|
| Pojemność | 350 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 69.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake pipe Wtrysk paliwa/digital engine management: BMS-ME with throttle-by-wire |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 35 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal dry clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stepless, CVT gearbox, Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel bridge-type frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Double aluminiowa Wahacz, double shock absorber, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2x 265mm Rigid Tarczas, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 R15 |
| Opona tylna | 150/70 R14 |
Wymiary i masa
| Masa | 208 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Closed-loop three-way catalytic converter |
|---|---|
| Norma emisji | EURO5 |
| Secondary Drive | Two step spur gearing |
| Wheels | aluminiowa cast wheels |
| Front Rim | 3.50 x 15 |
| Rear Rim | 4.25 x 14 |
| Steering Head Angle | 63.6° |
| Wheel Base | 1560 mm |
| SeatHeight | 775 mm |