BMW C 650GT
BMW C 650GT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 647 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 60 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66 Nm / 6.7 kgf-m / 66.0 Nm. przy 6000 obr./min. Masa: 261 kg..
Lata produkcji
2012-13
Pojemność
647 ccm
Moc maksymalna
60 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
66 Nm / 6.7 kgf-m / 66.0 Nm. przy 6000 obr./min
Masa
261 kg.
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW C 650GT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012-13 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 647 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa BMS-E, 38mm Throttle valve |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 60 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 66 Nm / 6.7 kgf-m / 66.0 Nm. przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (continuously variable transmission) |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa construction with aluminiowa die cast unit |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | System Widelec odwrócony USD fork Ø 40 mm. |
| Zawieszenie tylne | System Cast single Wahacz. |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Tarczas 2 piston caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 270mm Tarcza 2 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 R15 |
| Opona tylna | 160/60 R15 |
Wymiary i masa
| Masa | 261 kg. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L. |
Pozostałe dane
| Valve Intake / exhaust | Ø31.5 / 27.1 mm |
|---|---|
| Fuel | Regular lead free (95 RON) |
| Drive | Łańcuch in oil bath |
| Primary Ratio | 1.06:1 |
| Castor | 92 mm. |
| Wheels | aluminiowa cast |
| Front Rim | 3.50 x 15" |
| Rear Rim | 4.50 x 15" |
| Wheel Base | 1591 mm. |
| SeatHeight | 805mm. |