BMW C1-200
BMW C1-200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 176 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 18 KM przy 9259 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 17 Nm / 1.7 kgf-m / 16.9 Nm. przy 6500 obr./min. Masa: 202 kg..
Lata produkcji
2000
Pojemność
176 ccm
Moc maksymalna
18 KM przy 9259 obr./min
Moment obrotowy
17 Nm / 1.7 kgf-m / 16.9 Nm. przy 6500 obr./min
Masa
202 kg.
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW C1-200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 176 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 58.4mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektrycznyalfuelinjection |
| Układ zapłonowy | BMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 18 KM przy 9259 obr./min |
| Moment obrotowy | 17 Nm / 1.7 kgf-m / 16.9 Nm. przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel spine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telelever. |
| Zawieszenie tylne | Engineswingingarm. 85mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 220mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 225mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -13 |
| Opona tylna | 140/70 -12 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 700 mm / 27.6 mm |
|---|---|
| Masa | 202 kg. |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L. |
| Prędkość maks. | 115 km/h / 71.6 mph |
Pozostałe dane
| Wheel Base | 1488 mm |
|---|---|
| Acceleration0 - 100 km / 62 mph | 16.7 sec. |
| Prędkość maksymalna | 115 km/h / 71.6 mph |