BMW CE-02
BMW CE-02 to motocykl drogowy. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 55 Nm przy 0 - 1000 obr./min. Masa: 132 kg.
Lata produkcji
2024
Moc maksymalna
15 KM przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
55 Nm przy 0 - 1000 obr./min
Masa
132 kg
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW CE-02 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 55 Nm przy 0 - 1000 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
|---|
Podwozie
| Rama | Double loop Rama rurowa stalowa frame with single-sided Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm Widelec teleskopowys, ASC (Automatyczna Stability Control) and RSC (Recuperative Stability Control) |
| Zawieszenie tylne | Single sided Wahacz with spring and shock |
| Hamulce przednie | 240 mm Tarcza with 2-piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | 220 mm Tarcza with single piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/80 - 14 |
| Opona tylna | 150/70 - 14 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1354 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 749 mm |
| Masa | 132 kg |
Pozostałe dane
| Motor | 2 x 1.96 k, W Lithium-ion batteries, 48v |
|---|---|
| Range | 90 km / 56 miles |
| Generator | DC/DC converter 215 W |
| Total Gear Ratio | 7.8 |
| ABS System | BMW ABS (front wheel only) |
| Wheels | Light cast alloy wheels |
| Front Rim | 2.5 - 14 |
| Rear Rim | 3.5 - 14 |
| Masa | 132 kg |
| Charging | 0.9 k, W charger and 1.5k, W quick charger (Hi-line model) |
| Charging Time | 20 - 80% = 2h 50m and 2h20m with 1.5 k, W charger |