BMW F 650CS Scarver
BMW F 650CS Scarver to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 6800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 62.3 Nm / 6.4 kgf-m / 46 ft-lbs przy 5500 obr./min. Masa: 187 kg.
Lata produkcji
2001
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 6800 obr./min
Moment obrotowy
62.3 Nm / 6.4 kgf-m / 46 ft-lbs przy 5500 obr./min
Masa
187 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 650CS Scarver |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 83mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake / BMW engine management |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition integrated with fuel management |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 6800 obr./min |
| Moment obrotowy | 62.3 Nm / 6.4 kgf-m / 46 ft-lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Bridging consisting of steel profiles. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | ∅41mm Widelec teleskopowy with integral brace |
| Zawieszenie tylne | Steel Wahacz with progressive shock linkage |
| Hamulce przednie | Single ∅300mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single ∅240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1493 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm. |
| Masa | 187 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 Liters / 15.1 L. |
| Prędkość maks. | 175 km/h / 108.7 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratios | 1st 2.75 / 2nd 1.75 / 3rd 1.31 / 4th 1.05 / 5th 0.84:1 |
|---|---|
| Wheels | Die cast aluminiowa |
| Front Rim | 3.0 x 17 |
| Rear rim | 4.5 x 17 |
| Steering Head Angle | 86° |
| Consumption Average | 4.5 l/100 km / 62 US mpg |
| Tank Range | 333 kms / 207 miles |
| Standing¼Mile | 13.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h / 108.7 mph |