BMW F 650GS
BMW F 650GS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 71 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 75 Nm przy 4800 obr./min. Masa: 171 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
71 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
75 Nm przy 4800 obr./min
Masa
171 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 650GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 75.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake injection, 45mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Knockcontrolandoxygensensors |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 71 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 75 Nm przy 4800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe-platein oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular frame in steal partly carrying the engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Double strut swing arm aluminiowa coast in one piece |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-R19 |
| Opona tylna | 140/80-R17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 820 mm - 790 mm |
|---|---|
| Masa | 171 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L |
| Prędkość maks. | 191.7 km/h / 119 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.46 / 2nd 1.75 / 3rd 1.38 / 4th 1.17 / 5th 1.04 / 6th 0.96:1 |
|---|---|
| Castor | 92 mm |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Rim Front | 2.50 x 19 |
| Rim Rear | 3.50 x 17 |
| Wheel Base | 1575 mm |
| WetWeight | 198 kg |
| Consumption Average | 5 l/100 km / 46.6 US mpg. |
| Average Tank Distance | 317 km / 197 miles |
| Standing¼Mile | 12.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 191.7 km/h / 119 mph |