BMW F 650ST Strada
BMW F 650ST Strada to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 48 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm. przy 5200 obr./min. Masa: 191 kg..
Lata produkcji
1997
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
48 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm. przy 5200 obr./min
Masa
191 kg.
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 650ST Strada |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 83mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2 x ∅33mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm. przy 5200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi plate in oil |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single loop tubular with bolt on trussing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | ∅41mm Widelec teleskopowys non regulowane. |
| Zawieszenie tylne | Rising rate Amortyzator centralny napięcie wstępne regulowane. |
| Hamulce przednie | Single ∅300mm Tarcza 2piston caliper |
| Hamulce tylne | Single ∅210mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90 -18 |
| Opona tylna | 130/80 -17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 785 mm. |
|---|---|
| Masa | 191 kg. |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
| Prędkość maks. | 165.2 km/h / 102.7 mph |
Pozostałe dane
| Production | 1994 - 2000 total 51 405 units |
|---|---|
| Spark Plugs | NGK D8EA |
| Gear Ratios | 1st 2.75 / 2nd 1.75 / 3rd 1.31 / 4th 1.05 / 5th 0.88:1 |
| Front Rim | 2.5 x 18 |
| Rear Rim | 3.0 x 17 |
| Wheel Base | 1480 mm. |
| Prześwit | 800 mm. |
| Consumption Average | 5.5 l/100km / 42.8 US mpg |
| Tank Range | 309 kms / 192 miles |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.6 m / 38.1m / 44.6 ft / 125.1 ft. |
| Standing¼Mile | 13.7 sec / 149.8 km/h / 93.1 mph |
| Acceleration 0 - 100mk/h / 62 mph | 6.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 165.2 km/h / 102.7 mph |