BMW F 700GS
BMW F 700GS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 7300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 77 Nm / 7.9 kg-m / 26 kg/ft przy 5500 obr./min.
Lata produkcji
2014
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
75 KM przy 7300 obr./min
Moment obrotowy
77 Nm / 7.9 kg-m / 26 kg/ft przy 5500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 700GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 75.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake injection, ∅45mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Knockcontrolandoxygensensors. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 7300 obr./min |
| Moment obrotowy | 77 Nm / 7.9 kg-m / 26 kg/ft przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe-platein oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular frame in steel partly carrying the engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Conventional ∅41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Gas pressure spring strut |
| Hamulce przednie | 2 x ∅300mm Tarczas, 4 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single ∅265mm Tarcza, 2 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80-R19 |
| Opona tylna | 140/80-R17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 820 mm - 790 mm. - 31.1 in. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L / 13.6 L |
| Prędkość maks. | 191.5 km/h / 119 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.46 / 2nd 1.75 / 3rd 1.38 / 4th 1.17 / 5th 1.04 / 6th 0.96:1 |
|---|---|
| Castor | 95 mm. |
| Steering Head Angle | 64° |
| Wheelbsase | 1562 mm |
| DryWeight | 186 kg |
| WetWeight | 209 kg |
| Prędkość maksymalna | 191.5 km/h / 119 mph |