BMW F 750GS
BMW F 750GS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 853 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 77 KM / 57.4 k, W przy 7500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 83 Nm przy 6000rpm.
Lata produkcji
2020
Pojemność
853 ccm
Moc maksymalna
77 KM / 57.4 k, W przy 7500rpm
Moment obrotowy
83 Nm przy 6000rpm
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 750GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 853 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 77mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake injection |
| Układ zapłonowy | Knockcontrolandoxygensensors. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 77 KM / 57.4 k, W przy 7500rpm |
| Moment obrotowy | 83 Nm przy 6000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe wet clutch (anti-hopping), mechanically controlled |
|---|---|
| Skrzynia biegów | stałe zazębienie 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel bridge frame in Rama samonośna design, load-bearing engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa double-sided swing arm, directly mounted, napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping regulowane (Dynamic ESA) |
| Hamulce przednie | 2 x 305mm Tarczas, 2 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80-19 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1559 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770-830 mm / 30.3-32.7 in |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Front Wheel | Cast aluminiowa 19 x 2.5 in |
|---|---|
| Rear Wheel | Cast aluminiowa 17 x 4.25 in |
| WetWeight | 224 kg |