BMW F 800 ST Touring
BMW F 800 ST Touring to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 85 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 80 Nm przy 5800 obr./min. Masa: 187 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
85 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
80 Nm przy 5800 obr./min
Masa
187 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 800 ST Touring |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 75.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake injection |
| Układ zapłonowy | Knockcontrolandoxygensensors |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 80 Nm przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Cable-operated, Wielotarczowe-platewetclutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Bridge-type aluminiowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Die-cast aluminiowa single sided swinging arm with rear wheal axle and eccentric adjustment, central spring stud, spring pre-loaded hydraulicznaally regulowane to continuously variable levels by means of handwheel, tłumienie odbicia damping regulowane. |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 820 mm (low seat: 790 mm) |
|---|---|
| Masa | 187 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 229.0 km/h / 107 mph |
Pozostałe dane
| Alternator | Three-phase alternator 400 W |
|---|---|
| Akumulator | 12 V / 14 Ah, maintenance-free |
| Gear Ratio | 1st 2.46:1 / 2nd 1.75:1 / 3rd 1.38:1 / 4th 1.17:1 / 5th 1.04:1 / 6th 0.96:1 |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Front Rim | 3.50 x 17 |
| Rear Rim | 5.50 x 17 |
| Castor | 95 mm |
| Steering Head Angle | 64.2° |
| Consumption Average | 5.0 L/100 km / 20.1 km/l / 47 US mpg |
| Standing¼Mile | 12.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 229.0 km/h / 107 mph |