BMW F 800GS
BMW F 800GS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 85 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 80 Nm / 8.2 kgf-m / 80.0 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 207 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
85 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
80 Nm / 8.2 kgf-m / 80.0 Nm przy 5750 obr./min
Masa
207 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 800GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 75.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake injection, ∅45mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Knockcontrolandoxygensensors. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 80 Nm / 8.2 kgf-m / 80.0 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe-platein oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular frame in steal partly carrying the engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | ∅43mm Marzocchi. Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Double strut swing arm aluminiowa coast in one piece, |
| Hamulce przednie | 2 x ∅300mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single ∅265mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 54V |
| Opona tylna | 150/70 - 17 69V |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 880 mm - 850 mm. - 33.5 in. |
|---|---|
| Masa | 207 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L. |
| Prędkość maks. | 199.0 km/h / 124 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.46 / 2nd 1.75 / 3rd 1.38 / 4th 1.17 / 5th 1.04 / 6th 0.96 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 1:2.6 |
| Wheels | Wire spoke |
| Rim Front | 2.15 x 21" |
| Rim Rear | 4.25 x 17" |
| Wheel Base | 1577 mm |
| Consumption Average | 5.1 l/100km 19.6 km/l / 45.9 US mpg |
| Average Tank Distance | 312 km / 194 miles |
| Standing¼Mile | 12.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 199.0 km/h / 124 mph |