BMW F 800GS
BMW F 800GS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 895 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 87 KM przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 91 Nm przy 6750 obr./min. Masa: 227 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
895 ccm
Moc maksymalna
87 KM przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
91 Nm przy 6750 obr./min
Masa
227 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 800GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 895 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 77 mm |
| Stopień sprężania | 13.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 87 KM przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 91 Nm przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-Tarcza wet clutch (anti hopping), mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Claw-shift 6 biegów gearbox integrated in crankcase |
| Napęd końcowy | Endless O-ring Łańcuch with shock damping in rear wheel hub |
Podwozie
| Rama | Bridge-type frame, steel shell construction, load bearing engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Upside-down Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa double-sided swinging arm, directly sprzężone WAD central spring strut, spring base and tłumienie odbicia damping regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 305mm tarcza pływającas, 2-piston pływająca calipers |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarczas, single-piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 110/80 x R19 |
| Opona tylna | 150/70 x R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1590mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815mm |
| Masa | 227 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Closed-loop 3-way catalytic converter, emission Standardowe EU-5 |
|---|---|
| Akumulator | 12 V / 9 Ah, maintenance-free |
| Primary Ratio | 1.821 |
| Secondary ratio | 2.588 |
| Gear Ratios | 1st 2.833, 2nd 2.067, 3rd 1, 600, 4th 1.308, 5th 1, 103, 6th 0, 968 |
| ABS System | BMW Motorrad ABS |
| Wheels | aluminiowa cast wheels |
| Front Wheel | 2.5″ x 19″ |
| Rear Wheel | 4.25″ x 17” |
| Steering Head Angle | 63° |
| Castor | 106.1mm |