BMW F 800GT
BMW F 800GT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 90 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 86 Nm / 8.8 kgf-m / 29 kg/ft przy 5800 obr./min. Masa: 213 kg..
Lata produkcji
2014
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
90 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
86 Nm / 8.8 kgf-m / 29 kg/ft przy 5800 obr./min
Masa
213 kg.
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 800GT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 75.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake injection, ∅45mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Knockcontrolandoxygensensors |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 86 Nm / 8.8 kgf-m / 29 kg/ft przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe-platein oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Bridge-type frame, cast aluminiowa, load-bearing engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Marzocchi Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Cast aluminiowa single-sided swing arm with eccentric adjustment for rear axle, central spring strut, spring pre-load hydraulicznaally regulowane (continuously variable) at handwheel, tłumienie odbicia damping regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 265 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1514 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm - 765 mm.- 30.1 in |
| Masa | 213 kg. |
| Zbiornik paliwa | 15 L. |
| Prędkość maks. | 201 km/h / 125 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.46 / 2nd 1.75 / 3rd 1.38 / 4th 1.17 / 5th 1.04 / 6th 0.96: 1 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 1:2.6 |
| Castor | 94.6 mm. |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Consumption Average | 3.4 L/100 km / 29.4 km/l / 69 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 201 km/h / 125 mph |